תיקון משקפיים

תקציר חסר

תיקון משקפים – טיפים ורעיונות

משקפים, בנוסף להיותם עזר לראייה משופרת, הם גם פריט אופנה המהווה חלק מהמראה הכללי של אנשים. לעתים קורה שהעדשות נשרטות או נסדקות, ההלחמה מתרופפת והמשקפים זקוקים לתיקון. ברוב המקרים, תיקון משקפים מסתכם בהחלפה של החלק הפגום ולעתים התיקון מורכב יותר.

כאשר רוצים לתקן משקפים, חשוב לבחור את המקום הנכון שמציע שירות ותיקונים ברמת איכות גבוהה ובאחריות, כמובן. לא כל חנות משקפים מציעה תיקונים במקרים של תקלות, לכן מומלץ לוודא זאת לפני הקנייה.

 

דגשים לבחירת חנות משקפים

 • חנות מומלצת ממקור ראשון – בוחרים חנות שחברים או בני משפחה ממליצים עליה. חנות משקפים לא נמדדת רק בהיצע אטרקטיבי של מסגרות אלא גם, ובעיקר, ברמת השירות שהצוות שלה מעניק ללקוחות. משקפים היא הוצאה כספית לא מבוטלת, לכן מומלץ לבחור מקום שאפשר לסמוך עליו.
 • סקר שוק – עושים סקר שוק בין חנויות משקפים שונות ובוחרים בזו שנותנת את האחריות המקיפה ביותר על תיקונים שונים כמו למשל, תיקון מסגרת משקפים במקרים של התקלפות צבע, התרופפות חיבורים ועוד.
 • מדידה והתאמות בסוף תיקון – מוודאים שבחנות הנבחרת, רגע לפני שמקבלים את המשקפים מתיקון, מודדים אותן על מנת לוודא שהן יושבות בצורה מושלמת.
 • רמת שירות לאחר הקנייה – הרבה מאד חנויות מציעות שירות אדיב ונעים לפני הקנייה וחשוב לוודא שמעטפת השירות נשארת כזו גם לאחר שחלף זמן מיום הרכישה.

 

טיפים לשמירה על משקפים

 • לא משאירים משקפיים באוטו – אנשים רבים משתמשים במשקפי ראיה לנהיגה בלבד ופעמים רבות מעדיפים להשאיר אותם באוטו. כאשר משאירים משקפים באוטו יכול להיגרם להם נזק רב בשל הטמפרטורות הגבוהות שעלולות לגרום לעיוות של המסגרת .
 • מורידים בשתי ידיים – כאשר מורידים משקפים, חשוב מאד להוריד אותן בשתי ידיים על מנת לא למשוך בטעות צד אחד יותר ולגרום לעיוות.
 • שוטפים במים וסבון – לעיתים כדאי לשטוף את המשקפים במים וסבון ידיים. זוהי הדרך הטובה ביותר לשמור עליהן נקיות ולהבטיח שהברגים והחיבורים מחזיקים לאורך זמן רב.
 • שוטפים את המסגרת לאחר שהייה בים – במידה והינו בים עם המשקפיים, שטיפה לאחר מכן במים וסבון ידיים תאריך את חיי המסגרת, ותמנע היווצרות של חלודה וירוקת.

 

סוגי תיקון נפוצים של משקפים  

 • התאמת המסגרת – לעתים קורה שאחרי זמן שימוש המסגרת מתעקמת מעט. זה יכול לקרות כתוצאה מכך שלא מקפידים לאחסן אותם בצורה נכונה, נרדמים עם המשקפים על העיניים או משאירים אותם במקום לא מתאים. כאשר המסגרת מתעקמת זה עלול לפגוע בראייה ולכן חשוב לפנות לבעל מקצוע על מנת שיחזיר אותם למצב אופטימלי.
 • חיזוק ברגים רופפים – תיקון ברגים הוא נפוץ ביותר שכן אחרי תקופת מה, עלולים הברגים להתרופף מעט וחשוב לחזק אותם היטב למקומם.
 • עדשות שרוטות – שריטות בעדשה משפיעות על איכות הראייה. במקרה של שריטות עמוקות, ככלל תדרש החלפה של העדשות.
 • החלפה של רפידות האף – רפידות אלה מגנות על האף מפני לחץ מיותר ובמצבים שבהם הן נופלות או מתבלות, מומלץ להחליף אותן על מנת שלא יהיה לחץ מיותר ומעיק על האף.
 • מסגרות שבורות או מתקלפות – לעתים קורה שהצבע מתקלף במקומות מסוימים או שהעדשה נשברת בגלל עודף לחץ וחוסר תשומת לב. במצבים מסוימים ניתן לבצע את התיקון על המסגרת הקיימת ובמצבים קיצוניים יותר, נדרש להחליף אותה.

 

אופטיקה קמחי –  המקום האידאלי למשקפים איכותיים 

החנות שלנו מתמחה במתן פתרונות ראייה אופטימליים לילדים ומבוגרים. צוות האופטומטריסטים המומחים שלנו מתמחה בהתאמת עדשות מולטיפוקל, ובדיקת עיניים להתאמת עדשות מגע. בקליניקה שלנו תוכלו למצוא ציוד בדיקות ראייה טכנולוגי מתקדם והמטרה שלנו היא לתת לכם את הפתרונות המיטביים.

באופטיקה שלנו תמצאו משקפים לגברים, נשים וילדים ממיטב המותגים המובילים בעולם. אנו בוחרים מותגים שמצטיינים בעיצוב ייחודי ואיכות יוצאת דופן. חומרי הגלם של העדשות והמסגרות הם ברמת עמידות גבוהה מאד.

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם למצוא את המשקפיים המיוחדים שלכם.

לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון 09-7669447.