אודות קימחי אופטיק

סניף אופטיקה קמחי - ימים נוסד מתוך רצון להעניק את פתרונות ראייה מיטביים על-ידי אופטומטריסטים מומחים, בשילוב חנות המתמחה במותגי ראייה מובילים

כל מה שצריך לדעת אודותינו

סניף אופטיקה קמחי – ימים מתמחה במתן פתרונות ראייה בנתניה עם אופטומטריסטים מומחים. אנחנו מתמחים בהתאמת עדשות מולטיפוקל וכן בדיקת עיניים להתאמת עדשות מגע או עדשות סקלרליות.

אנו מתמחים, בנוסף, בפתרונות שיפור ראייה אחרי ניתוח לייזר, ניתוחי קטרקט, פתרונות לפזילה ועוד. בחנות הדגל שלנו בשכונת פולג – עיר ימים בנתניה, מותגי משקפי ראייה וכמובן משקפי שמש מובילים.

הקליניקה שלנו כוללת ציוד טכנולוגי מתקדם לביצוע בדיקת ראייה. אנו מקפידים על מתן פתרונות מיטביים ללקוחות. בראש ובראשונה אנו מתמקדים בהיבט בריאותי והתאמת עדשות מדויקת ונכונה. החלק השני הוא בחירת מסגרת אופנתית למשקפיים – מבוססת fashion technology.

רשת אופטיקה קמחי היא יבואנית בלעדית של מותגי משקפיים לנשים, משקפים לגברים וכמובן משקפיים לילדים של המותגים המובילים בעולם.

רשת קמחי: מדע ואופנה תחת קורת גג אחת

כחלק מהיותה חנות משקפיים, רשת קמחי הינה גם יבואנית בלעדית של מותגי משקפיים מובילים. אנו בוחרים מותגים בינלאומיים המצטיינים בצד העיצובי, האופנתי ובאיכות גבוהה במיוחד. חומרי הגלם של המסגרות והעדשות הינם מהאיכותיים והעמידים ביותר.

לצד מקצועיות בלתי מתפשרת בהיבט הבריאותי ודאגה לפתרון המיטבי עבור עיני לקוחותינו, אנו שמים את הדגש גם על הצד האופנתי והעדכני. אנו רוכשים מידע דרך קבע בהשתתפות בתערוכות מקצועיות ובקשרים עם היצרנים הטובים באירופה.